Możliwości dla sponsor
ów

 

Robotyka jest jedną z najszybciej rozrastających się gałęzi przemysłu w dzisiejszym świecie. Jest wykorzystywana nie tylko w przemyśle, ale i w medycynie, przestrzeni kosmicznej, a nawet w domu. Technologia robotyczna podlega obecnie rewolucji – zastosowania, rodzaje, wielkość i ceny robotów zmieniają sie bardzo szybko na obecnym dynamicznym rynku. Od robotów współpracujących (kobotów) do robotów mobilnych, nabywcy poszukują większych ilości informacji na temat tego, które typy robotów będą dla nich odpowiednie

Wydawnictwo Trade Media International z dumą ogłasza kolejną edycję wydarzenia ROBOTECH. Jest to konferencja i wystawa skupiająca ekspertów, dostawców, inwestorów i użytkowników najnowszych i najlepszych technologii.

 


DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ SPONSOREM

Chcą Państwo usprawnić działania swojej sprzedaży i marketingu? Umożliwimy dostęp do zainteresowanych stron z szeroko pojętej robotyki. 

 

Zdobędą Państwo przewagę nad konkurencją na rynku dzięki rozpoznaniu i wzmocnieniu swojej marki.

Networking zapewni Państwu kontakty z gośćmi VIP na wysokim szczeblu, jak prelegenci z wyższych uczelni.

Kameralna atmosfera umożliwi wartościowe dyskusje podczas prezentacji zarezerwowanych dla wybranych dostawców.

Pakiet sponsorski dopasowany w celu maksymalizacji ekspozycji Państwa firmy.

 UCZESTNICY

Jako Sponsor Państwa firma otrzyma wyłączny dostęp do uczestników konferencji, wśród których będą osoby decydujące o zakupie w branży produkcji, dostawcy, inwestorzy i osoby z wysokiego szczebla. 

 

 

KONTAKT

Jeżeli są Państwo zainteresowani, bardzo proszę kontaktować się z naszym działem handlowym pod adresem advertise@trademedia.pl lub tel.: 501 092 102

 

Facebook
LinkedIn