Universal Robots ogłasza zmianę w kierownictwie regionu CEE

Universal Robots (UR) ogłosił, że Slavoj Musílek, dyrektor generalny Universal Robots na Europę Środkowo-Wschodnią, Rosję i WNP, zdecydował się opuścić firmę z dniem 31 marca 2021, aby skorzystać z ekscytującej możliwości dotyczącej automatyzacji przemysłu. Slavoj Musílek zajmował swoją pozycję w Universal Robots od 2015 roku. Od 1 kwietnia 2021 stanowisko objął Pavel Bezucký.

„Chciałbym podziękować Slavojowi za jego przywództwo na przestrzeni 5 lat w umacnianiu silnej obecności Universal Robots w całym regionie i życzyć mu sukcesów w nowej karierze” – mówi Pavel Bezucký. „Slavoj pracował na wielu poziomach, aby napędzać rozwój silnej i wszechstronnej marki robotów, stworzył silny zespół sprzedażowy i procesy, które wspierają nasze potrzeby biznesowe, wzmocnił naszą przewagę konkurencyjną, pomógł  wprowadzić większy nacisk na roboty współpracujące, zapewniając klientom doskonałą obsługę ”.

Pavel Bezucký posiada bogate doświadczenie i umiejętności w zakresie rozwoju biznesu, strategii i zarządzania sprzedażą w obszarach automatyzacji przemysłu i produkcji. Na swoim poprzednim  stanowisku zarządzał zespołem Universal Robots w Czechach, Słowacji i na Węgrzech, koncentrując się na rozbudowie istniejącej sieci sprzedaży dystrybutorów i wspieraniu ich w pozyskiwaniu nowych klientów w celu zwiększenia udziału Universal Robots na rynku.

Pavel Bezucký dołączył do Universal Robots w sierpniu 2017 roku jako Sales Development Manager. W trakcie swojej kariery w UR został powołany na stanowisko Channel Development Managera, a następnie Area Sales Managera. Teraz będzie zarządzał regionem Europy Środkowo-Wschodniej, Rosji i WNP, który jest stale rozwijającym się rynkiem dla robotów Universal Robots.


Universal Robots

Facebook
LinkedIn