Zwiedzanie zrobotyzowanej fabryki firmy 3M – tylko dla uczestników Konferencji Robotech! Kup bilet i skorzystaj z okazji! Liczba miejsc ograniczona!

Zapraszamy uczestników ROBOTECH na koktajle i networking podczas wizyty w Centrum Innowacji 3M i zobacz roboty w akcji w jednej z najbardziej zaawansowanych fabryk produkcyjnych na świecie

Czas zwiedzania: 16:25 – 18:25. Transport w obie strony zostanie zorganizowany przez firmę 3M.

 

 

 

REJESTRACJA

Wciąż staramy się odkrywać nowe możliwości!

Wrocławskie centrum o powierzchni 600 m2 zostało zaprojektowane tak, aby jak najlepiej oddać innowacyjną kulturę 3M. Rolę przewodników po świecie nowoczesnych technologii 3M pełnią tu interaktywne ekspozycje i praktyczne demonstracje. Centrum Innowacji 3M to także miejsce wymiany doświadczeń, które inspiruje i pobudza kreatywność.

Wchodząc do Centrum Innowacji, przenosisz się do świata, w którym wszystko jest możliwe. Zobaczysz nieznane wcześniej technologie i fascynujące, praktyczne rozwiązania, które zastosowanie znajdują w życiu codziennym.

Posiadamy 46 platform technologicznych, ponad 12 tysięcy naukowców, ponad 55 tysięcy produktów…

Centrum Innowacji jest jedynym miejscem, w którym przy tak złożonej strukturze firmy, w ciągu zaledwie jednej godziny możesz zapoznać się z całą gamą grup produktowych 3M.

W tę odkrywczą podróż, zabierze Cię zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników różnych działów technicznych firmy 3M, którzy chętnie pomogą dobrać najlepsze rozwiązania dla Twoich potrzeb.

Czekamy na Ciebie!

Facebook
LinkedIn